wz
.: Škoda Auto :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Fabia
 Octavia
 Roomster
 Superb

.: Články :.
.: Reklama :.
Kvalitní a levná škoda octavia combi od Auto ESA.
Kolik stojí autofólie vám prozradí ceník fólií na auta
.: Motosport :.
 Zpravodajství
 Výsledky
 Kalendár
 Tým
 Fotogalerie
 Fabia WRC
.: Designové studie :.
 Yeti I
 Yeti II
 Roomster
 Tudor
 Fabia Paris
.: Škoda oficiálne :.
 Firma & logo
 Mladá Boleslav
 Objekty
 Zákaznické centrum
 Museum
 Prehled modelu
.: Colin McRae pojede s Fabií WRC 05 i v Austrálii :.
Po úspešném návratu na trate mistrovství sveta s týmem ŠkodaMotorsport behem nedávné Britské Rallye se Colin McRae i jeho navigátor Nicky Grist znovu vracejí za volant tovární Fabie WRC 05. Postaví se s ní na start záverecného podniku letošní sezony, Australské Rallye (10. - 13. listopadu). V Británii dojel 37ti letý Skot po témer dvouleté absenci v MS na sedmém míste. Pred podnikem absolvoval pouze jeden ctyrdenní test.

McRae startoval v Austrálii v letech 1993 až 2003 jedenáctkrát. Osmkrát pritom dojel do cíle a vždy se umístil mezi šesti nejlepšími. V roce 1994 australskou soutež vyhrál a svuj úspech si zopakoval ješte o tri roky pozdeji.
Colin McRae: "Australie je podnik, na který se vždy rád vracím i presto, že jeho povrch a charakter tratí z nej delá jednu z nejnárocnejších souteží šampionátu. Zajel jsem tu nekolik dobrých výsledku a protože v Británii bylo videt, ceho je Fabia WRC 05 schopná, myslím, že bychom mohli dosáhnout dalšího dobrého výsledku. Nahrávat nám bude i naše startovní pozice."
Martin Mühlmeier (vedoucí týmu ŠkodaMotorsport): "Jsem potešen tím, že Colin souhlasil s dalším startem za náš tým. Jeho zkušenost s touto nárocnou souteží bude velmi duležitá. Víme, že predvede stoprocentní nasazení a pokusí se pro nás na záver sezony dosáhnout co nejlepšího výsledku."
C 2001 - 2011 | všechna práva vyhrazena