wz
.: Škoda Auto :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Fabia
 Octavia
 Roomster
 Superb

.: Články :.
.: Reklama :.
Kvalitní a levná škoda octavia combi od Auto ESA.
Kolik stojí autofólie vám prozradí ceník fólií na auta
.: Motosport :.
 Zpravodajství
 Výsledky
 Kalendár
 Tým
 Fotogalerie
 Fabia WRC
.: Designové studie :.
 Yeti I
 Yeti II
 Roomster
 Tudor
 Fabia Paris
.: Škoda oficiálne :.
 Firma & logo
 Mladá Boleslav
 Objekty
 Zákaznické centrum
 Museum
 Prehled modelu
.: Sezona týmu Škoda Motorsport v Austrálii nekoncí :.
Pro tým ŠkodaMotorsport pokracuje sezona i po víkendové Australská Rallye, která byla záverecným podnikem letošního rocníku mistrovství sveta v automobilových soutežích. Fabia WRC 05 se tento víkend (19. - 20. listopadu) predstaví hned na dvou "slavnostních" podnicích v Itálii a v ceské republice.

Monza Rallye Show je soutež, porádaná v areálu známého okruhu pro závody F1. V loòském roce tu Rinaldo "Dindo" Capello privedl Fabii WRC k vítezství a letos se 41ti letý jezdec na Monzu vrací, s cílem svuj triumf zopakovat. Tentokrát však nebude sám, protože druhou Fabii WRC 05 bude na tomto podniku pilotovat 37ti letý Skot Colin McRae, který se za její volant posadí letos již potretí.

Ve stejné dobe se na Autodromu Sosnová u ceské Lípy koná již ctvrtý rocník Setkání mistru. Na trati, která se mimo jiné používá jako úvodní rychlostní zkouška Rallye Bohemia, se s tovární Fabií WRC 05 predstaví Jan Kopecký. V paralelních soubojích se tu utkávají hvezdy domácí rallye, autokrosu a rallyecrossu, pricemž kategorie WRC patrí vždy mezi nejsledovanejší. Jan zatím vyhrál všechny tri predchozí rocníky – první s vozem Toyota Corolla WRC, další dva pak s tovární Fabií WRC.

Martin Mühlmeier (vedoucí týmu ŠkodaMotorsport): "Tyto dva podniky se velmi liší od všeho, cemu jsme se v této sezone venovali a jedná se predevším o show. Jsou pro nás ale také duležité, protože touto formou mužeme podekovat našim fanouškum za jejich podporu. Jsem si jistý, že "Dindo", Colin i Jan se svým príznivcum predvedou v tom nejlepším svetle."
C 2001 - 2011 | všechna práva vyhrazena