wz
.: Škoda Auto :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Fabia
 Octavia
 Octavia Tour
 Superb

.: Články :.
.: Reklama :.
Kvalitní a levná škoda octavia combi od Auto ESA.
Kolik stojí autofólie vám prozradí ceník fólií na auta
.: Motosport :.
 Zpravodajství
 Výsledky
 Kalendár
 Tým
 Fotogalerie
 Fabia WRC
.: Designové studie :.
 Yeti I
 Yeti II
 Roomster
 Tudor
 Fabia Paris
.: Škoda oficiálne :.
 Firma & logo
 Mladá Boleslav
 Objekty
 Zákaznické centrum
 Museum
 Prehled modelu
.: Museum :.
Adresa musea:
Trída Václava Klementa 294, 293 60 Mladá Boleslav
Telefon: 326 831 139; Telefax: 326 832 028
Internet: www.skoda-auto.cz
E-mail: museum@skoda-auto.cz

Otevírací doba:
09:00  - 17:00, denne, mimo 24.12. a 1.1.
Návšteva výrobních provozu je možná v pracovní dny pro starší 15 let. Je potreba se predem ohlásit.

Rallye bar:
Otevírací doba: 09:00 - 20:00

Dopravní spojení:
Z Drážïan: pres Decín, ceskou Lípu, Doksy do Mladé Boleslavi
Z Prahy: dálnicí smerem na Mladou Boleslav / Liberec
Sjezd z dálnice Mladá Boleslav: Jicínskou ulicí, dále rovne pres nám. Republiky na ulici T.G. Masaryka. Na konci této ulice odbocíte vpravo na trídu V. Klementa a dojedete prímo k museu

V pátek 22. zárí 1995 bylo slavnostne otevreno museum ŠkodaAuto v Mladé Boleslavi a brzy uvítá již svého 500 000 návštevníka. Duvodem pro investici tohoto druhu byla snaha predstavit dlouholetou tradici verejnosti dustojným a atraktivním zpusobem a sté výrocí založení firmy v roce 1995 bylo vítanou príležitostí takovýto projekt zrealizovat. Museum vzniklo jako platforma pro budování emocionálního a dlouhodobého vztahu mezi firmou a jejími zákazníky i zamestnanci. Soucasne predstavuje moderní centrum prezentace znacky a jejích produktu i nový kulturní stánek mladoboleslavského regionu.
Zrekonstruované prostory bývalých továrních budov svou elegantní architekturou prispívají k príjemné atmosfére, kterou zde návštevníci oceòují. V novém museu byla vystavena firemní sbírka, zcásti již dríve známá z mladoboleslavského Autosalonu, ale vznikly zde i nové cásti expozice, vypovídající napr. o designu, konstrukci a výrobe vozu. Výstava presvedcive dokládá kompetentnost firmy ŠkodaAuto v oblasti technického vývoje a kreativity a tradicní duraz na remeslnou dovednost jako na základní predpoklad vysoké užitné a estetické hodnoty výrobku. Charakteristickým rysem ŠkodaAuto Musea je jeho polyfunkcnost, která mu umožòuje zustat živoucím organismem. Konferencní salonky ve vyšších patrech slouží k nejruznejším setkáním, workshopum ci seminárum, ale príležitostne se zde konají i menší kulturní akce, jako napr. jazzové koncerty.
Laurin & Klement forum - velký sál s kapacitou cca 650 míst - vychází vstríc predevším reprezentacním potrebám firmy hlavne v oblasti predstavování nových modelu, i zde se však porádají ruzná kulturní vystoupení ve vlastní dramaturgii. Krome možnosti využití sálu a prohlídky expozice jsou návštevníkum k dispozici i další služby, napr. verejná internetová stanice, multimediální informacní kiosky, kavárna, služba pruvodcu v nekolika svetových jazycích ci archiv historie firmy. Museum je pro verejnost otevreno denne od 9 do 17 hodin, mimo 24.12. a 1.1. Všechny prostory expozice jsou samozrejme bezbariérové a pro nevidomé a slabozraké návštevníky je pripravena speciální hmatová prohlídka s odborne vyškolenými pruvodci - tuto službu je nutné si predem dohodnout.
Tým zamestnancu ŠkodaAuto Musea má ješte širší pole pusobnosti. Návštevní služba zabezpecuje také cetné hromadné exkurze do výrobních provozu vcetne odborného výkladu. S dalšími cleny týmu se mohou setkat návštevníci, zákazníci ci príznivci firmy ŠkodaAuto v nekolika dalších centrech, kde znacka buduje svuj nový image. K nim patrí samozrejme Zákaznické centrum v Mladé Boleslavi, koncernová reprezentace na tríde Pod lipami v Berlíne (Lindencorso) a v neposlední rade také ŠkodaAuto Pavilon ve výstavním areálu Autostath v nemeckém Wolfsburgu. Ve zmínených strediscích pracují zamestnanci ŠkodaAuto Muzea jako pruvodci a informátori v oblasti péce o zákazníky.
Od otevrení v roce 1995 se každým rokem zvyšuje pocet návštevníku musea. Zámerem ŠkodaAuto Musea je tento zájem verejnosti udržet. Proto probíhá ve všech expozicích permanentní obnova a aktualizace, takže i ti z návštevníku, kterí se do musea znovu vrací, mají pokaždé nové zážitky.
.: fotogalerie :.
C 2001 - 2009 ŠkodA AUTO | Powered by Aleš Vanek | všechna práva vyhrazena
ŠkodA AUTO