wz
.: Škoda Auto :.
 Hlavní stránka
 Aktuality
 Tuning
 Download
 Odkazy
 Kontakty
.: Modely :.
 Fabia
 Octavia
 Roomster
 Superb

.: Články :.
.: Reklama :.
Kvalitní a levná škoda octavia combi od Auto ESA.
Kolik stojí autofólie vám prozradí ceník fólií na auta
.: Motosport :.
 Zpravodajství
 Výsledky
 Kalendár
 Tým
 Fotogalerie
 Fabia WRC
.: Designové studie :.
 Yeti I
 Yeti II
 Roomster
 Tudor
 Fabia Paris
.: Škoda oficiálne :.
 Firma & logo
 Mladá Boleslav
 Objekty
 Zákaznické centrum
 Museum
 Prehled modelu
.: Škoda Auto partnerem mistrovství sveta v cyklistice :.
ŠkodaAuto se pocínaje letošním rokem stala oficiálním partnerem a zároveò oficiálním automobilem silnicního mistrovství sveta v cyklistice. To se letos koná v období 21. - 25. zárí ve španelském Madridu. Soucasne se stala sponzorem a oficiálním automobilem mezinárodní cyklistické unie (UCI). Smlouva byla podepsána do roku 2007 a Škoda tak pokracuje v úspešné podpore cyklistického sportu, do nehož vkrocila partnerstvím s legendární Tour de France.

V rámci mistrovství sveta poskytne ŠkodaAuto flotilu témer 80 automobilu, které budou sloužit organizátorum, národním týmum a cyklistické unii. Soucasne byla podepsána smlouva se spolecností Shimano, která zajišuje neutrální technickou asistenci v prubehu mistrovství a která bude rovnež používat vozy znacky Škoda. Co se reklamních oznacení na trati a kolem ní týká, bude Škoda pokracovat ve stejné designové linii jako pri Tour de France.
"Mistrovství sveta je špicková událost, na které se sejdou mistri svého remesla z celého sveta. Partnerství s tímto každorocne ostre sledovaným závodem se nám zdálo jako dalším logickým krokem v rámci firemní sponzoringové strategie, umocnené skvelými ohlasy ze dvou rocníku Tour de France", sdelil Jaroslav cerný, tiskový mluvcí spolecnosti ŠkodaAuto. "Veríme, že i díky podpore tohoto sportovního predstavení budeme sbírat další plusové body v oblasti image znacky a produktu na nárocných evropských trzích jako je Španelsko, Francie, Itálie, Švýcarsko, ci Holandsko a Belgie", dodal cerný.
Aleš Vanek © Copyright 2001-2005